Підґрунтове крапельне зрошення може радикально змінити сільське господарство України

0 357

Що таке підземне крапельне зрошення або SDI? Багато хто вже про нього чув, але ставляться до цієї технології з недовірою, вважаючи, що вона занадто дорога. Крім того, побоювання викликає той факт, що система перебуває під землею, тож із нею можуть виникати проблеми, які ти одразу не бачиш, наприклад, такі, як ушкодження гризунами або проростання в крапельну трубку коріння рослин.

Проте ці всі побоювання дуже легко розвіяти, якщо поспілкуватися з тими фермерами, що використовують дані системи вже давно, а також з експертами, які щодня їх встановлюють та обслуговують. Саме це ми й пропонуємо, відкриваючи реєстрацію на міжнародний семінар  EastFruit 

“Підґрунтове та імпульсне крапельне зрошення для садівництва та овочівництва”.


Подія відбудеться 7 вересня о 10:00 за київським часом за підтримки проекту ФАО та ЄБРР та технічної участі агромедіа-агентства Sapienza.

 

Програму семінару можна переглянути за цим посиланням,

а зареєструватися – тут.


Під час семінару наша команда презентує результати дворічної роботи з аналізу економічної та екологічної ефективності даної технології, покаже всі цифри, а також детально відповість на численні запитання, які ми отримали від виробників з різних країн, і на ті, які будуть поставлені під час події.

Ми вважаємо, що підґрунтове крапельне зрошення (subsurface drip irrigation, SDI) може кардинальним чином змінити все сільське господарство нашого регіону. Це одна з найбільш проривних технологій, яка допоможе заощадити воду, добрива, трудовитрати, електроенергію, знизити використання ЗЗР і водночас підвищити врожайність і якість продукції, а отже, і доходи фермера.

Імпульсне підземне крапельне зрошення допоможе ще більше підвищити ефективність цієї технології.


Участь у семінарі безкоштовна, але реєстрація за посиланням із попереднім підтвердженням обов’язкова.

Початок заходу – 09.00 за Римом, 10:00 за Києвом, 11:00 за Тбілісі та 12:00 за Ташкентом і Душанбе.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!