Під час ІнтерАгро-2020 аграрії дізнаються про сучасні рішення зі зберігання плодоовочевої продукції

0 262

Які сучасні рішення для збереження та транспортування плодоовочевої продукції пропонує український ринок дерев’яної тари? Що варто знати фермеру перед тим, як обрати ящики чи контейнери із натуральної деревини, а також які конструкції найбільш придатні для збереження тих чи інших овочів та фруктів?

Відповіді на ці питання нададуть фахівці компанії Ronawood – одного з провідних українських виробників дерев’яної тари для плодоовочевої продукції – під час Міжнародної агропромислової торгової виставки «ІнтерАгро», що відбудеться протягом 28-30 жовтня у Міжнародному виставковому центрі в Києві (Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна»).

«Для кожного окремого виду продукції, наша компанія пропонує замовити свій тип ящиків, який буде надійно захищати овочі та фрукти від псування і механічних пошкоджень. Ці головні переваги дерев’яної тари досягаються за рахунок особливої ​​конструкції контейнерів.
Наша компанія  гарантує якість продукції своєму клієнту, адже в наших ящиках можна надійно перевозити, зокрема, яблука, капусту, картоплю та інші види плодоовочевої продукції, дотримуючись усіх екологічних норм»,- говорить директор компанії Ronawood Олександр Бербат.

Зазначимо, що компанія “Ronawood” була заснована в 2014 році. У 2015 році було закуплено новітнє обладнання і сформований штат досвідчених фахівців, що дозволило їй почати виробництво тари з деревини для виробників плодоовочевої продукції.

«Основний принцип нашої роботи полягає в гарантії високої якості дерев’яної тари при конкурентних ринкових цінах з гнучкою системою знижок для постійних клієнтів. Отже, запрошуймо усіх зацікавлених відвідати стенд “Ronawood” за номером 2С 331 на виставці «ІнтерАгро», де кваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть Вам детальні консультації з усіх питань щодо вибору та виготовлення дерев’яної тари для Вашої продукції»,- підкреслює Олександр Бербат.

Детальнішу інформацію про асортимент продукції Ronawood Ви можете дізнатися на сайті компанії: https://ronawood.prom.ua/ та на сторінці у соцмережі Facebook  або ж зателефонувавши за номером +380675633485

 

SEEDS.org.ua за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!