Під Черкасами запрацював унікальний комплекс з відгодівлі телят

0 407

На Черкащині відкривають комплекс для відгодівлі телят СОК “Бики Черкащини”. Тепер селяни зможуть віддавати сюди на відгодівлю бичків, при цьому витрати будуть значно меншими, ніж при вирощуванні молодняка в домашньому господарстві.  

Об’єднання, яке сьогодні є членом Асоціації тваринників України, було створене для підтримки селян, що займаються вирощуванням ВРХ та виробництвом молока. Грант від Проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку” на закупівлю необхідного устаткування для відгодівельника СОК отримав у жовтні 2018 р. за сприяння АТУ.

Збудований комплекс на початку зможе прийняти 500 телят, розширюючись у подальшому до 3000 телят. Кооператив повністю братиме на себе вирощування зданих тварин, при цьому юридично теля залишатиметься у власності члена кооперативу.

Створення такого комплексу – це сучасна модель підтримки вирощування ВРХ. Тепер селяни зможуть зможуть здавати сюди на відгодівлю телят і отримувати за це гроші без зайвих бюрократичних процедур.

Актуальність проекту зумовлена кричущою ситуацією у вітчизняному тваринництві, за якої домашні господарства, щоб уникнути реєстрації новонароджених телят та сплати податків на продаж молодих тварин, забивають телят у перші 14 днів.

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби Асоціації тваринників України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!