Під Черкасами збудують завод з переробки технічних конопель

0 204

На Черкащині збудують виробництво з переробки технічних конопель. ТОВ “Голд Кепіталбуд” стала переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком “Золотоноша” (м.Золотоноша, Черкаська обл.).

“Сьогодні у світі споживання екологічної продукції на дуже високому рівні: подушки, рушники, ковдри з коноплі – це, ось уже п’ять років, актуальні товари. Ця сировина не гниє, у ній не заводяться бактерії, тканина з конопель екологічно чиста, вона дихає”, – пояснив представник товариства Сергій Діскант.

Представник зазначив, що продукція коноплі широко застосовується у будівництві, медицині та харчовій промисловості. “Наша головна мета на першому етапі – збудувати виробництво первинної переробки та цех з виготовлення фасованої продукції”, – поділився планами представник керуючої компанії.

Ще одним плюсом у вирощенні технічної коноплі Сергій Діскант назвав розвиток аграрної галузі: урожай збирається двічі на рік, а землі потребують мінімального додаткового підживлення чи внесення добрива. Вирощування цієї культури є екологічним для землі, оскільки не потребує внесення агрохімікатів.

“Тютюнова фабрика – екологічне виробництво, повністю автоматизоване. Це достатньо серйозний бізнес, який, за нашими оцінками, наповнить обласний та міський бюджети (за акциз) від 100-150 мільйонів гривень при виході підприємств на повну потужність”, – додав гість.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Золотоноша.City

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!