Під Дніпром у річку запустили 50 кілограмів цінних дрібних осетрів

0 510

Вперше в річку Орель під Дніпром запустили елітну рибу – до водойми вирушили 50 кг риби сімейства осетрових. Про це повідомив відомий активіст Максим Голосний.

“Про нестандартне зариблення на Дніпропетровщині без телекамер, партійних прапорів та витрачання бюджетних коштів.

Сьогодні разом з однодумцями з ПРАТ “Петриківський Рибгосп” вперше в історії Петриківського району провели пробне зариблення осетровими (50 кг) р. Оріль та “Блакитного Озера”.

Не виключаю, що найближчим часом будемо зариблювати дренажний канал в лівобережній частині Кам’янського та р. Дніпро”, – пише активіст на своїй сторінці у Facebook.

Осетрові – сімейство цінних промислових риб. Вони мають важливе промислове значення, споконвічно їх називали червоною рибою – за особливу цінність. М’ясо їх високо цінується, ще більш цінний продукт становить знаменита чорна ікра.


Наразі промисловий вилов осетрових ведеться тільки в річках Каспійського моря – дельті Волги і Уралу, а також в Ірані.

Щорічно міжнародна організація CITES визначає квоти по вилову для кожної з країн Каспійського моря. Розмір квоти безпосередньо залежить від кількості мальків осетрових, що випускаються зі спеціальних приморських риборозплідних заводів в Каспійське море.

У зв’язку зі зниженням квот і періодичним повною забороною на торгівлю все більшого значення отримує промислове розведення осетрових на риборозплідних фермах по всьому світу, існує ймовірність того, що в майбутньому це стане основним джерелом дорогоцінної чорної ікри на ринку.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!