Під Дніпром запрацює найпотужніша в Україні сортувальна лінія для фруктів

0 123

Фахівці компаній “Інсолар-холод” і GREEFA почали монтаж сортувальних ліній системи GeoSort в сховищі компанії “Сади Дніпра” (ТМ UApple). Як зазначається на сторінці компанії “Інсолар-Холад” у Facebook, лінія GeoSort є “найкращим рішенням для сортування делікатних фруктів, розробленим компанією Greefa”.

“Лінія сортування GeoSort гарантує акуратне сортування завдяки модульної конструкції. На даний момент це найпотужніша в Україні сортувальна лінія Greefa продуктивністю 12 тонн на годину. Сортувальна лінія оснащена автоматичною системою упаковки на палети, а так само встановлені два автомати упаковки в пакети”, – відзначили в “Інсолар-холод

У компанії “Інсолар-Холод” також підкреслили, що лінія GeoSort гарантує акуратне сортування плодоовочевої продукції завдяки модульній конструкції, а також розробленим фахівцями системам вимірювань зовнішнього і внутрішнього якості плодів (iQS і iFA).

“Спеціальні камери вимірюють зовнішню якість, роблячи безліч знімків плода в секунду, що дозволяє отримати якісний аналіз з граничною швидкістю і високою надійністю. Подібним чином проводиться і внутрішній аналіз, але на цей раз за допомогою інфрачервоних зображень, зроблених на високій швидкості, – завершуючи повний якісний аналіз плодів. Ці вимірювальні системи наступного покоління дозволяють лініях GeoSort дбайливо сортувати фрукти з максимальною продуктивністю 8 плодів в секунду на кожній доріжці”, – пояснили особливості роботи сортувальної лінії в “Інсолар-Холод”.

При цьому, як підкреслили в “Інсолар-Холод”, лінія GeoSort, крім яблука, також підходить для сортування кісточкових фруктів, томатів і ківі, переробляючи плоди розміром від 40 до 120 мм і вагою від 20 до 500 гр.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!