Під Дніпром збираються будувати завод з глибокої переробки кукурудзи

0 1 312

У Павлограді незабаром має відкритися завод з глибокої переробки кукурудзи. І якщо те, що запланували інвестори втілиться в життя, 2000 осіб отримають роботу.

Для розвитку виробництва інвестори готові купити 150 га землі. Про це на засіданні Павлоградського виконкому повідомив міський голова Павлограда Анатолій Вершина.

Україна зобов’язана з сировинного придатка перетвориться в виробника готової продукції, а глибока переробка кукурудзи є одним з перспективних напрямків розвитку внутрішнього переробного сегмента.

За прогнозами, постійно зростаюче світове населення стимулюватиме зростання глобального ринку кукурудзи протягом наступних років. Попит на зерно зростає. Але кукурудзу вирощують не тільки на зерно. Продукти глибокої переробки – це крохмаль, спирт, лізин, глютен, борошно, масла, поліол і корми.

На тлі павлоградских заводів, які простоюють без замовлень і декількох шахт, які будуть закриті в найближчі роки, відкриття великих переробних підприємств – це хороша перспектива.


Глибока переробка зерна давно є великою світовою галуззю виробництва. У США глибокій переробці піддається 145 млн тонн кукурудзи – 36% всього врожаю. Для України це відносно новий напрямок придатний до швидкого розвитку.

 

SEEDS.org.ua за інформацією beg.dp.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!