Під Києвом розцвіли безмежні поля тюльпанів

0 851

У ці дні в селі Копилів Макарівского району, що під столицею, мав відкритися новий дендропарк “Добропарк” площею 400 футбольних полів. Понад мільйон тюльпанів вже почали цвісти найрізноманітнішими барвами, але через карантин, нажаль, туристів наразі там немає.

“Так, на жаль, ми закриті на карантин. Нам би дуже хотілося бачити вас серед різнобарвних доріжок Добропарку. Але маємо дотримуватися карантинних норм, аби бути здоровими і зустрітися на майбутніх проектах!

Щойно карантин послаблять, ми з радістю повідомимо про відкриття! А поки, обіцяємо радувати вас яскравими світлинами тюльпанів та знімати побільше сторіс”, – йдеться  повідомленні проекту на сторінці у Facebook.


Добропарк – це проєкт ландшафтного парку сім`ї Добруцьких. Подружжя висаджувало улюблені колекції рослин: гортензії, магнолії, сакури, бузок, декілька сортів берези та хвойних дерев, понад 20 тисяч тюльпанів та ін.

З часом ці колекції доповнювалися унікальними сортами, які подружжя привозило після поїздок всесвітньо відомими садами Англії, Франції, Голландії та Бельгії.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!