Під Києвом стартували “Дні солодкої кукурудзи-2020”

0 459

Неподалік від Києва у селі Житні Гори стартували “Дні солодкої кукурудзи-2020”. Захід проходить протягом двох днів: 20 та 21 серпня, передає кореспондент SEEDS.

Цей захід вже традиційно проводять у форматі відкритого Дня поля. Всі відвідувачі отримали можливість відвідати ознайомчі екскурсії та на власні очі побачити як гібриди цукрової та над цукрової кукурудзи ростуть в умовах Київщини.Під час заходу було представлено понад 600 номерів експериментальних гібридів надцукрової кукурудзи SH-2типу, кукурудза “Чокло” з рекордною кількістю рядів зерен, вся лінійка гібридів надцукрової кукурудзи селекції компанії “ВНІС” та гібриди надцукрової кукурдзи селекції компанії Larkseeds.

Крім того, під час “Днів солодкої кукурудзи-2020” пройшов семінар на якому експерти ринку поділилися секретами вирощування цукрової кукурудзи, а також відповіли на всі запитання присутніх щодо вирощування і навіть ринку її збуту.Також на відвідувачів “Днів солодкої кукурудзи-2020” чекали чисельні дегустації, конкурси та розваги.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!