Під Києвом вирощуватимуть та перероблятимуть органічну лохину

0 1 570

У Київській області почалася реалізація проекту з вирощування та переробки органічної лохини високорослої. Загальна площа саду 56 га і нараховує близько 160 000 рослин.

Проект з’явився за сприяння та консультативної допомоги Офісу захисту прав інвесторів і підприємців. Він здійснюється СВК “Ягідки” в межах Бузівської сільської ради Києво-Святошинського району.

СПК “Ягідки” є найбільшим сертифікованим виробником лохини в Україні, що підтверджено сертифікатом Organic Standard, паралельно проходить сертифікацію за системою Global GAP з метою вільного доступу до ринків ЄС.

Зацікавленість української ягодою виникла у споживачів країн Європи і ОАЕ, які визнали продукцію СПК “Ягідки” кращою за хімічним складом і смаковими критеріями з 6-ти українських господарств, які надали зразки продукції.

Наразі лохина широко вирощується не тільки в промислових садах Америки, Австралії та Європи, а й набирає популярності в аматорському садівництві.

Затребуваність лохини садової пояснюється смаковими і технологічними властивостями ягід. У США під лохину садову відведено понад 10 000 га. Історія вирощування ягоди в культурному садівництві Америки налічує понад 100 років.

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби Київської ОДА

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!