Під Кропивницьким створять інноваційні аграрні кластери

0 330

У рамках стратегії розвитку регіону на 2021-2027 роки на Кіровоградщині хочуть створити аграрні інноваційні кластери. Почнуть з інформаційного кластеру в рослинництві.

Кіровоградська область на четвертому місці в Україні за природною родючість ґрунтів. Площа сільськогосподарських угідь 2 млн гектарів. 85% у сільському господарстві області належить рослинництву.

Кластер в регіоні розглядають, як розвиток бізнесу, зокрема аграрного, запровадження інновацій, розвиток територій, підвищення конкурентноздатності малих підприємств.

“Це ідея, яку хочемо запустити з освітніми закладами”, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін.

За його словами, викладацький склад вишів може створювати проєкти і заробляти на цьому. Йдеться також про підготовку професійних кадрів для агробізнесу.

У створенні інформаційного кластеру в рослинництві в партнери розглядають провідні інноваційні аграрні підприємства, Інститут сільськогосподарського господарства Степу НАН України, а також Центральноукраїнський національний технічний університет. Крім того, місцевий виш має напрацювання в цьому напрямку: бере участь у європейському проєкті ЕРАЗМУС+.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  gre4ka.info

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!