Під Луцьком побудують завод з переробки ягід і фруктів

0 400

Завод з переробки і заморожування ягід, фруктів і овочів планують побудувати в селі Чаруков Луцького району Волинської області.

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва заводу з переробки та замороження ягід, фруктів та овочів затвердили наказом відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Луцької райдержадміністрації.

Підприємство будуватимуть на вулиці Вокзальній, 105, у селі Чаруків Луцького району. Замовником стала громадянка Любомира Райхіль.

Функціональне призначення земельної ділянки – землі сільськогосподарського призначення; вид використання ділянки – для обслуговування комплексу будівель і споруд; відповідає генеральному плану села Чаруків, затвердженому рішенням Чаруківської сільради від 17 квітня цього року.

Гранично допустима висотність споруди – 15 метрів, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 21,7%. При проектуванні повинні враховувати розриви від існуючих будівель та споруд відповідно до вимог ДБН “Норм технологічного проектування підприємств плодоовочевої консервної промисловості”. Планувальні обмеження відсутні, санітарно-захисна зона – 50 метрів.

 

SEEDS.org.ua за інформацією ІА “Волинські новини”

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!