Під Мелітополем виробники об’єднуються щоб разом вирощувати перець

0 435

Група виробників Запорізької області, що вирощують болгарський перець, об’єднались задля створення спільної великої партії товару. Фермери вирішили разом долати проблеми збуту.

“Знайомтесь. Група виробників, що вирощують болгарський перець. Виробники об’єднались, щоб створити велику однорідну партію високої якості, яку потім планують вигідно реалізувати.

Плантація розкинулась у с. Терпіння Мелітопольського району Запорізької області. Що цікаво: вирощують без використання хімії, лише органіка. Використовують сидерати і по периметру ділянок висаджують квіти для залучення корисних комах – так тут борються зі шкідниками”, – пише на своїй сторінці в Facebook Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

“За рекомендацією спеціалістів UHBDP група тепер вирощує китайський перець, і на цій ділянці завели цілу сім’ю джмелів! Та нещодавно фермери стикнулися з проблемою на полі та звернулись до Проекту за консультацією, просили запросити агронома. Думали, що на перець напав кліщ, та виявилось, що проблема викликана перепадом температури: холодні ночі та спека днем.

Спеціаліст-агроном надав рекомендації, попередив про нестачу калію та відібрав зразки рослин, щоб передати їх в агролабораторію. Навіщо? Щоб точно встановити діагноз та знати напевно, як лікувати хворі рослини. Скоро повернеться з результатами та новими порадами.

А тим часом група росте, до неї приєднуються нові учасники. Бо розуміють – разом вирішувати проблеми збуту легше”, – йдеться в повідомленні.

SEEDS.org.ua за інформацією UHBDP 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!