Під Миколаєвом вирощують морозостійкі чорні абрикоси  

0 875

Чорні абрикоси. Пробували? Вирощуєте? А от в саду ТОВ “ПІДГУР’ЇВСЬКЕ” в селі Мічуріне Миколаївській області чорні абрикоси ростуть давно, пише Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

“Солодкі, соковиті, з оранжевою м’якоттю та чорні, з синюватим відливом зовні. Цей гібрид вивели шляхом схрещування абрикоса й аличі. Незвичайні абрикоси відрізняються пізнім весняним цвітінням, тому захищені від можливих заморозків.

На 55 га в мальовничому місці Миколаївщини вирощують не тільки абрикоси, а й яблука, персики, сливи, черешню та вишню. Понад 100 сортів”, – йдеться у повідомленні проекту на сторінці Facebook.

“Найцікавіші екземпляри – в плодовому розпліднику підприємства. Тут можна знайти практично все! Саджанці вирощені на базі селекційного безвірусного садивного матеріалу з Німеччини та Бельгії. Сортопідщепні комбінації. Наприклад, персик щеплений на мигдалі.

Процес підготовки посадкового матеріалу займає три роки: рік зростає в маточнику, два роки в розпліднику. Виходить відмінний матеріал для закладки молодого саду з добре розвиненою кореневою системою, без пошкодження штамба та гілок. Така основа для саду – гарантія високої врожайності, відмінної лежкості, транспортабельності, ну і, звичайно, шикарних плодів”, – пишуть фахівці UHBDP.

 

SEEDS.org.ua за інформацією UHBDP

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!