Під Одесою висадили мигдалевий сад

0 583

В селі Павлівка Болградського району висадили триста дерев мигдалю. До масштабного екоакції озеленення долучилися комунальники та місцеві активісти, пише SEEDS

Молоді дерева висаджувалися там, де вони приживуться, зокрема при в’їзді в село, на стадіоні та на тих ділянках, що потребували появи зелених насаджень.

«Збереження екологічної рівноваги є одним із головних завдань людства в наш час і кожен, без винятку, повинен берегти природу і робити дії, спрямовані на сприятливе її існування та розвиток.

Регулярна посадка дерев та спостереження за їх правильним зростанням – це дуже важлива частина екологічного внеску у боротьбі із забрудненням атмосферного повітря, яким ми всі дихаємо, тому для нас, для молодого покоління, заповнення природних ресурсів – це запорука світлого та здорового майбутнього», – зазначив голова Павлівської громади Олександр Романов.

Найцікавіше те, що саджанці купуються не за рахунок місцевого бюджету, а силами небайдужих мешканців громади, які опікуються станом навколишнього середовища населених пунктів, розповів інформаційної агенції «Юг.Today» голова Павлівської громади.

Читайте також: Одеський агроном вирощує 6 українських сортів мигдалю

За словами очільника ТГ, він особисто поїхав до колишнього Саратського району та придбав саджанці за власні кошти.

Крім цього громада планує придбати саджанці сосен, сафор, акацій, горіхів та інших видів дерев, аби й наділі збільшувати кількість зелених насаджень.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!