Під Одесою згоріло підприємство з переробки часнику

0 397

В понеділок, 21 жовтня, в селі Степанівка Одеської області згоріло підприємство з переробки часнику “Агро-Патріот”. Про це в Facebook повідомила сама засновниця компанії Наталія Сударкіна.

За інформацією ДСНС в Одеській області, сигнал про пожежу на підприємстві надійшов о 6:57. Займання сталося в одноповерховій металевій будову. Рятувальники локалізували пожежу о 8:38 на площі 1000 квадратних метрів. Постраждалих або загиблих в результаті НП немає.

“Ми будували часниковий бізнес більше 10 років… Починали 10 га землі без техніки, грошей і досвіду… Ми вірили у свою мрію, і робили неможливі речі… Сміливо можу сказати, що сьогодні ми лідери цієї галузі в Україні, ми експортуємо нашу продукцію в США, Канаду і Європу, прийняли замовлення на Японію – найвимогливіші ринки в світі!

Ми боролися з системою, гос “помічниками”, відбивалися від рейдерських атак, обшуків і арештів техніки, від сфабрикованих кримінальних справ і вимог віддати бізнес… Сьогодні все закінчилося… Агро-Патріот помер…” – написала Сударкіна.

За даними Наталії Сударкіної, на території підприємства згорів корпус і склади. Причини займання встановлюються.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!