Під Радою насипали курган землі з усіх куточків України

2 3 203

Напередодні колишній нардеп Надія Савченко влаштувала акцію протесту під Верховною Радою проти ринку землі. На знак протесту Савченко розсипала перед парламентом мішки із землею і поставила зверху ялинку.  

Мішки із землею Савченко принесла під ВР разом з однодумцями. Судячи з написів, їх привезли з усіх куточків України.

“Хтось вважає, що українська земля – це сміття, як не дивно. Проблема в тому, що, дійсно, це – курган МВФ. Тут зараз знаходиться півтони української землі, це всього лише півтони. В яку ціну вони оцінять взагалі цю українську землю? В яку ціну вони оцінять це хуліганство?” – зазначила Савченко.

Савченко каже, що це акція-флешмоб.

“Ми зараз починаємо, стартуємо, тобто ці акції – вони постійно безперервні по Україні, їх проводять різні люди, навіть не координуючи свою діяльність між собою, але просто проводять, тому що всім розуміла цінність української землі і важливість цього питання.

Тому я вважаю, що ці акції не закінчаться, поки парламент не відмовиться від продажу ринку землі, такого, якого хоче Сорос, який хоче МВФ, де вони повпроваджували, що 200 тис. гектарів в одні руки, де вони впровадили продаж землі іноземцям. І продавати землю можна тільки після всеукраїнського національного референдуму.

Чекаємо в парламенті від президента закон про референдум, так, як він обіцяв у своїй передвиборчій програмі, про народовладдя”, – зазначила вона.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією 112 Україна

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Георгий пише

    Язгоден, що ринок землі повинен бути. Але він повинен бути ВНУТРІШНІЙ. І з обмеженням площ в 200 га, як, приміром, в Польщі, чи в Франції… Тільки так – Внутрішній ринок! Щоб жоден гектар не попав в руки іноземців.

  2. Георгий пише

    І якщо вже ринок землі – то треба повести перепис населення і дати кожному українцю реалізувати його право на 2 гектари землі, які йому належать згідно Конституції. І тільки – ВНУТРІШНІЙ ринок! Тільки для громадян УКРАЇНИ !

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!