Підприємець з Київщини проміняв автомобілі на ягоди

0 47

Кілька років тому Ярослав Мовчун навіть не уявляв себе людиною, яка може професійно займатися вирощуванням сільськогосподарських культур, ягід. Сьогодні він вирощує лохину. Про це розповідає ukr.segodnya.

Раніше діяльність Ярослава була пов’язана з автомобільним бізнесом, але, як говорить Валентин Мовчун, батько Ярослава, на одному місці однією і тією ж справою роками займатися не можна. І головне – не боятися проблем, бо нові проблеми − це нові можливості.

На той час вирощуванням лохини мало хто займався. Тож, вибір склався сам собою. Як зізнається нині власник ягідної ферми Ярослав Мовчун, дуже важко, але дуже хотілося займатися цією справою. Тільки тому, що любить свою справу, може працювати в полі по 16 годин на добу.

За сезон сім’я Мовчун збирає зі своєї ділянки понад тонну лохини. Прийшли до цього через тяжку працю, а покупців знаходили часто, просто даруючи ягоди знайомим.

Пізніше на фермі почали вирощувати також суницю садову і ожину, виготовляти з ягід джем.

Тож праці не поменшало. Але ягідний бізнес розвивається, намагається витримувати конкуренцію, яка сьогодні склалася внаслідок і збільшення кількості вітчизняних виробників лохини, і появи значних обсягів імпортної ягоди.

 

 

SEEDS

Leave A Reply

Your email address will not be published.