Підтримка національного виробника: у Франції репрезентували “посольські” вина з України

0 200

Нещодавно відбувся Перший Всеукраїнський відбір амбасадорських «посольських» вин від національних виробників у межах інноваційного потужного проекту “Українське вино – частина світової культурної спадщини вина La Cité du Vin”. Найкращі зразки, які стали “посольськими” винами, представлятимуть Україну в культурному центрі вина La Cité du Vin у французькому місті Бордо, пише SEEDS.

“Надзвичайно вважливо підтримати національного виробника в умовах війни. І сьогоднішній захід – це підтримка та промоція України, визнання українських виробників вин на світовому ринку, їх якості”, – зазначила заступник голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.

До слова, цей захід був проведений корпорацією «Укрвинпром» як офіційний партнер-амбасадор Фонду Винної Культури та Цивілізацій Вина (Fondation pour la Culture et les Civilisations du Vin), що керує центром La Cité du Vin, спільно з Асоціацією сомельє України, Українським інститутом вина, за підтримки Мінкультури, Мінагрополітики, Мінекономіки, Міністерства закордонних справ, Держпродспоживслужби, Національної академії аграрних наук України, йдеться на офіційному сайті Держпродспоживслужби.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!