Для багатодітних родин розширятимуть земельні пільги

0 710

Народні депутати презентували законопроект, який передбачає право на позачергове отримання паїв у власність для багатодітних родин України. Таким чином депутати намагаються популяризувати фермерство в Україні.

“Проект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання пільг у сфері земельних відносин членам фермерського господарства, які мають статус багатодітної або прийомної сім’ї” (№10448) подано для ознайомлення до парламентського Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин”, — йдеться у повідомленні.

Планується додати до черги з “позачерговим правом” ще одну категорію громадян. Зокрема, щоб реалізувати своє право на безоплатне отримання у власність ділянки для ведення сільського господарства, родина повинна бути зареєстрована як багатодітна. Таку ж саму преференцію пропонують запровадити й для тих сімей, що мають прийомних дітей.

Зокрема, автори проекту вважають, що саме багатодітні сім’ї ефективніше за інших будуть вести сільське господарство. Залишилося переконати в цьому місцеві ради, які в разі ухвалення такого закону будуть зобов’язані забезпечувати ці права.

 

SEEDS.org.ua за інформацією zib.com.ua.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!