Пілотний агрореєстр охопить всю Україну

0 217

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства розширить пілотне впровадження аграрного реєстру на всі області України. Як повідомила прес-служба Міністерства, друга фаза тестування аграрного реєстру проводитиметься в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), відібраних за конкурсом.

“Загалом пілотний проект охопить 53 ОТГ у всіх областях України”, – йдеться у повідомленні.  

Зокрема, 2 вересня аграрний реєстр запрацює в 17 громадах на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей.

З 16 вересня до реєстру приєднаються 36 громад на території Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.У міністерстві зазначають, що зареєструватися в аграрному реєстрі онлайн вже зараз може будь-який український фермер.

31 січня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запустило в пілотному режимі Державний аграрний реєстр для оперативної взаємодії агровиробників з органами державної влади.

Реєстр дозволить фермерам відстежувати інформацію про себе і виправляти помилки в чотирьох реєстрах: державному земельному кадастрі, реєстрі юридичних і фізичних осіб, реєстрі прав і реєстрі тварин.

Пілотний проект спочатку реалізувався в шести областях: Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській. Станом на 13 лютого 2020 року аграрним реєстром вже почали користуватися перші 200 фермерів.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!