Після 15 років життя в Києві чоловік повернувся в село, щоб варити сир

0 126

Олександр Другов більшу частину життя провів у місті. Працював у Києві та за кордоном. Утім, нещодавно чоловік отримав у спадок землю та будинок на Херсонщині і вирішив перекваліфікуватися з будівельника в фермера, повідомляє SEEDS.

Незначний досвід у сільському господарстві в Олександра був – він народився в селі та в дитинстві допомагав батькам. Утім, фермерові також довелося вчитися вирощувати зернові, доглядати за птицею і коровами, варити сири.

Наразі господар користується 60 гектарами землі. 20 гектарів відвів для випасу худоби, а 40 – для посіву сільськогосподарських культур. Зерно фермер не продає, а використовує для власних потреб – відгодівлі худоби та птиці. Олександр утримує 8 голів ВРХ, гусей, індиків, качок.

“Вирішив щось змінити в житті, щоб не стояти на одному місці, тому створив фермерське господарство. Тут мені все подобається. Я просто щасливий, що в мене все своє. Не потрібно більше на когось працювати”, – говорить Олександр Другов.

Дружина фермера, Інна, хоч і працює косметологом у місті, прагнення чоловіка підтримала та допомагає йому на фермі. Вже навчилася виготовляти сири, зокрема бринзу, та пропонує нові ідеї для пакування продукції.

“Перш за все, мені сподобалося, що зараз чоловікові завжди приємно їхати на роботу. Практично завжди він прокидається і відразу з запалом починає збиратися. У нього гарний настрій. Говорить: “Я приїжджаю сюди, а тут краса – пташки співають”. Я за нього радію”, – розповідає дружина Олександра Другова.

SEEDS.org.ua за матеріалами Суспільне Херсон

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!