Після підриву Каховської ГЕС на Миколаївщині стався масовий мор риби

0 1 014

На території Снігурівського району у Миколаївській області після підриву Каховської ГЕС спостерігається мор риби. Про це повідомив голова Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта, пише SEEDS

Він додав, що деякі місцеві жителі вже розпочали реалізацію мертвої риби. Тому в громадах запровадили заборону на вилов та продаж риби на 10-денний термін.

“Другу добу на території громади спостерігається мор риби. Щоб не допустити розповсюдження інфекційних захворювань, на території Снігурівської та Горохівської громад повністю заборонено вилов та продаж риби на 10-денний термін”, – написав Іван Кухта у Telegram.

Він рекомендував жителям поки що взагалі утриматися від придбання та вживання у їжу свіжовиловленої риби.

Читайте також: Найбільше від знищення Каховської ГЕС постраждають фермери лівого берега Дніпра

Також він попередив, що вода з мережі не є придатною для вживання без її попереднього кип’ятіння. Тому закликав використовувати лише очищену питну воду для приготування їжі.

Це ж саме, за його словами, стосується власників колодязів у приватних домоволодіннях. «Комунальники хлоруватимуть на території всіх населених пунктів громади! Тому використовуйте лише очищену питну воду для приготування їжі», – додав голова ВА.


Тим часом у Міністерстві охорони здоров’я заявили, що на дні Каховської ГЕС могло бути багато небезпечних для здоров’я речовин. Як зазначають у відомстві, хімікати, збудники інфекційних хвороб із кладовищ, вбиралень, сміттєзвалищ – можуть опинитися у криницях та відкритих водоймах на території, яка була підтоплена внаслідок підриву Каховської ГЕС.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!