Після свят в Україні подешевшали всі складові «борщового набору», крім цибулі та буряка

0 80

Початок повноцінного робочого тижня в Україні ознаменувався спадом цін на більшість овочевих компонентів так званого борщового набору. Про це повідомляє видання «Пропозиція».

 

Повідомляється, зокрема, що на найбільшому в Західній Україні оптовому ринку ОРСП «Шувар» з початку тижня після свят морква подешевшала на 10% – до 7-11 грн  за 1 кг (0,22-0,34 EUR / кг). На 5% впала ціна білокачанну капусту – до 8-10 грн / кг (0,25-0,31 EUR / кг). Зниження цін торкнулося навіть картоплі, яка користуються попитом в усі часи – і у свята, і у будні. Тут ціна знизилася на 10% – до 6-7 грн / кг (0 , 19-0,22 EUR / кг).

 

Не змінилися поки що ціни на буряки на оптових ринках, де разом з вітчизняним буряком, пропонується імпортний, завезений з Польщі.  Загальний діапазон цін на цю продукцію становить 9-11 грн / кг (0,28-0,34 EUR / кг) . +

 

Цінова стабільність спостерігається також на ринку цибулі. До слова, даний вид сільськогосподарської продукції є найдорожчою позицією серед овочів «борщового набору». Сьогодні вартість буряка становить 13-15 грн / кг (0,4-0,47 EUR / кг).

 

 

 SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!