Пітахайя і маракуя стали звичними рослинами для фермера з Миколаєва

0 1 480

Садівник Валерій Прокоф’єв з Миколаєва – цілий рік вирощує екзотичні фрукти, навіть назви яких – дивина для українців: гуава, пітахайя, маракуя та багато інших. Таке незвичне захоплення зробило чоловіка відомим на все місто.  

Підрізати, підкопати, полити – роботи в теплиці щодня вдосталь. Тут у Валерія десятки рослин: в кадках, горщиках та склянках. І всі – екзотичні.

А почалося все 15 років тому. Чоловік занедужав і знайшов розраду в садівництві. Спершу спробував виростити інжир і гранат. Рослини прижилися й дали плоди, тож експерименти чоловік продовжив. Підшукував насіння та саджанці, де тільки міг. Дещо дарували знайомі.

 

” Цікаво подивитися виростити, що вийде, і чи можна це вирощувати. Шукав літературу, потім з’явився інтернет. Зараз купа груп – любителів екзотики. Там зараз черпаю інформацію”, – розповідає Валерій Прокоф’єв, садівник.

Для своїх улюбленців Валерій власноруч побудував теплицю. Тут рослини зимують, а в теплі пори року – добре виживають і в кліматичних умовах півдня України. Єдине, чого справді потребує такий сад, – це рясного поливу. За таких умов врожаї можуть бути частими й багатими на плоди.

” Кілька років тому я на одному дереві домігся 7 врожаїв – так як вона плодоносить на прирості цього року, по черзі обрізав гілочки”, – говорить Валерій Прокоф’єв, садівник.

Садівник переконаний: в Україні можна виростити будь-який екзотичний фрукт. Навіть на підвіконні. Головний секрет успіху – любити свою справу.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Подробиці

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!