Пиво з ялинки зварили голландці

0 222

Незвична продукція з’явилася в Нідерландах після різдвяних свят. Ботанічна пивоварня Lowlander Beer винайшла цікаве застосування ялинкам, які радували людей, але стали зайвими. Щоправда, знадобилися тільки голки, і для приготування незвичного напою їх було використано 600 кг. Про появу ялинкового пива повідомив журнал «Напої. Технології та Інновації».

 

Пивоварня Lowlander стала партнером ботанічного саду і ресторанів Амстердама. Розуміння і зацікавлення вона зустріла і серед населення. Серед мешканців міста чимало виявилося громадян, у кого виникло бажання дати нове життя символу Різдва.

На переробку надійшло понад 1000 дерев, хоча для виготовлення безпосередньо пива використані тільки голки. У результаті було створено благородний напій − Lowlander Botanical Brut (лімітована серія ігристого пива, звареного з додаванням голок і збродженого шампанскими дріжджами).

Зимовий напій, зварений з ялинкових голок і ягід ялівця, вийшов освіжаючим і пікантним одночасно. Безумовно, не обійшлося і без характерної гіркуватості. Пиво було представлено в 700 питних закладах і ресторанах Нідерландів.

Цікаво, що пивовари використали всі гілочки до останньої: певна частина сировини пішла на виготовлення подарункових наборів та пляшок. Крім того, використано деревину − вона пішла для копчення різних видів сиру, риби і навіть ковбасок.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!