Плантація “енергетичних” дерев з’явилася під Хмельницьким

0 990

У лісових господарствах Хмельниччини продовжують садити павловнії – “енергетичні” дерева з найшвидшим у світі зростанням. Це дерево за сприятливих умов впродовж п’яти років досягає висоти до 20 метрів.  

Саджанці для посадки придбали із закритою кореневою системою, що дозволяє не прив’язуватись до весняних термінів посадки і упродовж усього вегетативного періоду проводити створення та доповнення лісових культур і плантацій.

Схема посадки плантації – 4×4 м. Це забезпечує гарантовану площу живлення для рослин та є оптимальним для подальшого догляду й вирощування деревної породи.

Це дерево м’якої породи (інші назви: дерево-принцеса, дерево-фенікс, адамове дерево). Його деревина відіграє значну роль у деревообробці й одночасно може використовуватися як біомаса.

У деревообробній і меблевій галузях павловнія відома під назвою “алюмінієве дерево”. Її деревина на 30 відсотків легша від інших порід і завдяки дрібно-волокнистій структурі ідеально підходить для виготовлення меблів, фанерних листів, будинків.

Окрім деревини це дерево використовують для озеленення, адже вже наприкінці першого року – дерево сягає 4 м у висоту і створює затінок. На 4 рік дерево починає цвісти і є добрим медоносом, оскільки з 1 га можна зібрати до 700 кг меду.

 

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби Cтарокостянтинівського лісництва

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!