Племінні свині подорожчають: дізнайтеся чому

0 76

Ситуація на світовому та європейському ринку свиней та свинини має значний вплив на українських виробників, навіть попри те, що обсяги експорту свинини незначні. Цього тижня африканську чуму свиней вперше виявили в Німеччині не в дикій природі, а на господарстві, повідомляє SEEDS. Які наслідки це матиме для України?

По-перше, Німеччина була одним з найбільших постачальників свинини на український ринок. Через АЧС імпорт з цієї країни було припинено і її нішу зайняли інші експортери.

Крім того, через Німеччину з Данії постачають племінних свиней. Через заборону транзиту логістичні витрати на транспортування цієї категорії тварин зростуть, а отже подорожчають і самі племінні свині іноземної селекції. І звичайно ж, імпортувати свиней з самої Німеччини також заборонено.

“Триватиме заборона на транзит свиней територією Німеччини з метою переміщення в Україну. Це значно ускладнює/здорожує логістику постачань племінних свиней з-за кордону, насамперед з Данії. Однак правила не мають винятків — заборона поширюється не тільки на постачання племінних свиней з нуклеусів у Німеччині, свинини та продукції свинарства, а й транзит живих тварин територією країни. Враховуйте цей аспект, плануючи закупівлю ремонтного молодняка за межами України”, – попереджають в Асоціації “Свинарі України”.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!