По 5 тис. євро допомоги можуть отримати українські органічні ферми

0 251

Українські виробники органічної продукції (садівники, ягідники, бджолярі, виробники овочів, фермери-тваринники та ін.) мають змогу отримати фінансову допомогу від «Німецького Фонду майбутнього для сільського господарства». Максимальна сума виплати для одного господарства становить 5 тис. євро, повідомляє SEEDS.

На ці кошти фермери можуть купити засоби виробництва (насіння, пальне та ін.), ремонт пошкоджених будівель, створення нових робочих місць, або отримати компенсацію за розміщення внутрішньо переміщених осіб на території господарства.

«Метою проекту є розширення українського сектору органічного сільського господарства та покращення якості продукції. Сподіваємося, що завдяки такій підтримці вдасться допомогти органічним виробникам в умовах воєнного стану», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Для отримання благодійної допомоги виробники органічної продукції мають заповнити заявку за формою: https://cutt.ly/oHdirSg та надіслати на електронну адресу проєкту: coa-ukraine@afci.de.

Наразі не встановлено кінцевого терміну подання заявок на отримання допомоги. У окремих випадках сума допомоги може перевищувати 5 тис. євро.

З додатковими питаннями щодо процедури надання допомоги можна звернутись до Олександра Каліберда за контактним телефоном: +38 050 469 24 64 (телефон, Viber або WhatsApp) або до Ксенії Гулієвої за номером: +38 093 917 29 89 (через Viber).

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!