Подача законопроекту про обіг сільгоспземель до парламенту зірвана урядом

0 455

Кабінет міністрів України мав подати до 1 березня до Верховної Ради проект закону “Про обіг земель с/г призначення”, але уряд уже втретє бойкотує цю вимогу прийнятого раніше закону.

Про це повідомив представник громадської Коаліції за скасування мораторію Дмитро Ливч.

Так, нагадує він, продовжуючи мораторій на купівлю-продаж сільгоспземель у 2015 та 2016 роках, Верховна Рада також законодавчо зобов’язувала КМУ “розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення”. Спочатку – до 1 березня 2016 року, потім – до 1 липня 2017 року.

“Як і в попередні роки, Кабмін законопроекту не вніс та не повідомив про причини систематичного порушення законодавчих вимог. Як і про те, хто в уряді персонально несе відповідальність за бойкот земельної реформи, а відтак – за недоотримані Україною мільярдні інвестиції в агросектор”, – зазначає Ливч.

Згідно з інформацією із Меморандуму про співпрацю України та МВФ, Кабінет Міністрів вже давно підготував відповідний проект закону, але не подає його до парламенту.

Під час засідання уряду 13 лютого, Кабмін публічно інформував про свій намір подати до парламенту згаданий законопроект вчасно, і навіть затвердив План організації з підготовки документу. Згідно із цим планом, документ мали підготувати профільні відомства – Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінфін, Держгеокадастр та Мін’юст до 15 лютого.

SEEDS.org.ua за матеріалами Економічна правда

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!