Подружжя фермерів відтворило маленький Прованс під Вінницею

0 1 669

Лавандові поля – візитна картка французького Провансу, а тепер ще й Вінниччини. Саме таке поле неподалік від Вінниці висадило нещодавно подружжя Аліни та Володимира Білко разом зі своїми друзями.

“Захоплення лавандою почалось з того моменту, коли я перший раз її побачила та відчула неймовірний аромат. То було кохання з першого погляду.

Ідея висадити поле квітів була вже давно, спочатку хотіли посадити тюльпани. Але зрозуміли, що існують великі ризики у вирощуванні даної культури. Тому зупинились на лаванді. Та й хотілось відтворити маленький Прованс під Вінницею.

Для висадки обрали сорти Хідкот та Хідкот Блю, тому що вони морозостійкі, мають дуже гарне і насичене забарвлення квітів, а самі кущики тримають форму.

Загалом маємо поле площею 50 соток. Лаванда витримує до мінус 25-30 градусів. А якщо врахувати, які в нас зараз теплі зими, то в нашій місцевості вона гарно себе почуває. Квітне лаванда недовго, лише 2-3 тижні, але краса та аромат ще довго залишаються у пам’яті”, – каже Аліна Булатова-Білко.Щодня на лавандове поле під Вінницею з’їжджаються чимало охочих. Подружжя зізнається – навіть не очікували, що це стане справжньою сенсацією та викличе таку популярність.

“Наше поле ще молоде, йому лише два роки. В цьому ми вирішили спробувати провести кілька фотосесій і поспілкуватися з фотографами, чи буде комусь цікава така локація.

Буквально після кількох фотосесій, які були поширені в соціальних мережах, люди почали все більше цікавитись нашим полем, а деякі взагалі не вірили, що таке можливо”, – каже господиня поля.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією 33 канал

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!