Погода врятувала українські поля від кукурудзяного метелика

0 942

Через зниження температури повітря на більшій частині території України на кукурудзі поки що немає масового льоту стеблового кукурудзяного метелика. Про це розповів у ексклюзивному коментарі для Seeds агроном Олег Загородній.

“Об’їздив половину країни за цей час. Через зниження температури повітря на більшій частині території України, особливо в Західних, Північних та Центральних областях на кукурудзі немає масового льоту стеблового кукурудзяного метелика.

В пастки попадаються в основному самці, самки поодинокі. Спаровування за таких низьких нічних температур не відбувається, яйцекладка відсутня взагалі”, – каже фахівець.

“На найближчий тиждень прогнозуються подальше знищення температури повітря, тож ситуація зі шкідником не зміниться.

На даний час вносити трихограму нераціонально. Вносити хімічні засоби захисту на основі хлорантраніліпролу, флубендіаміду та інших нераціонально”, – резюмує Олег Загородній.

Нещодавно неймовірне поширення кукурудзяного метелика спостерігалось на території Полтавської області. Про це на власній сторінці у Facebook повідомляв агроном-дослідник Олександр Васильєв, який провів моніторинг розповсюдження шкідливої комахи.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!