Показник УМІ в червні був найвищим за останні 8 років

0 336

УМІ (показник умовної прибутковості виробництва молока в комерційних господарствах Україні), як це завжди буває в червні, знизився. Але зниження було лиш незначно вищим, за середнє за останні 7 років для червня, і склало 4,3%.

Про це повідомив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці у Facebook.

“Але… Умовна прибутковість виробництва молока в комерційних господарствах України (УМІ) була в червні 2019 року на 31,6% вищою, за минулорічну в тому ж місяці!

УМІ в червні 2019 був на 22% вищим, ніж в середньому за останні 7 років для цього місяця.

УМІ в квітні 2019 року був найвищим за всю історію наших спостережень, тобто за 8 років!”, – пише експерт.

“Крім того, кумулятивно за перше півріччя 2019 року: УМІ був вищим за минулорічний на 14%, УМІ був вищим за середній за півріччя протягом останніх семи років на 7,1%. Отже, цілком непогано.

Що ж вплинуло на УМІ? Зниження цін на молоко, звичайно. Але й корми, які раніше допомагали, бо дешевшали, почали дорожчати і додали негативу”, – переконаний Андрій Ярмак.

“Чого чекати в липні? Як правило в липні жарко, тому виробництво молока починає падати і ціни починають вирівнюватися, у УМІ зростає. Але світовий ринок цього року досить непередбачуваний, тому будемо сподіватися на краще. Адже УМІ вже високий, і можливі сюрпризи”, – резюмує фахівець.

SEEDS.org.ua за інформацією Facebook Андрія Ярмака 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!