Полиці українських магазинів незабаром заполонить вітчизняне кобиляче молоко

0 226

Виробництво кобилячої молочної продукції однією з перших в Україні планує запустити на ринок компанія Dengoff AgroFamily. За словами засновника компанії Богдана Балагури, така ідея прийшла випадково – зоотехніки, самі не знаючи того, вивели породу кобилиць, які ідеально підійдуть для виготовлення кумису.

Перші спроби виробництва були на примітивному рівні, в приміщенні, що не відповідає нормам для виготовлення подібної продукції. Але незважаючи на перераховані фактори, напій вийшов добрим за смаком, і моментально завоював популярність серед знайомих бізнесмена.

“Люди почали дзвонити і цікавитися – де купити кумис в Києві? Попит зростав, ми зрозуміли, що ідея  правильна, і дійсно має право на життя. З цього моменту постало питання, як вдосконалити наш продукт”, – розповідає підприємець.

Незважаючи на те, що кобиляче молоко – маловідомий продукт на українському ринку, в багатьох західних країнах останнім часом росте хвиля інтересу до цієї продукції.

Як зазначає Богдан Балагура, однією з найбільш активних країн-імпортерів є Швейцарія. Туди кобиляче молоко транспортується у вигляді порошку, та застосовується в косметології. Кінцевий продукт виходить досить дорогим, навіть за мірками швейцарців.

Наразі, каже бізнесмен, основна проблема виробництва і поставки продукції на український ринок полягає не в якості, сировині або обсягах, а виключно в людях.

“Потрібно розуміння ринку, якого поки немає. Наразі для мене це цікава жива історія, яка відрізняється від інших. І ця історія може допомогти капіталізації бізнесу”, – підсумовує Богдан Балагура.

SEEDS.org.ua за інформацією  Agri-Gator 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!