Поліція Харківщини звільнила від примусової праці на фермі 9 батраків

1 880

У Харківській області слідчі встановили 12 епізодів злочинної діяльності фермерів, які вербували людей для трудової експлуатації. Зловмисників звинувачують у торгівлі людьми. Про це повідомляє пресслужба поліції Харківської області.

Наприкінці травня 2020 року на території приватного фермерського господарства в селі Мала Рогань були виявлені 9 людей, які піддавалися примусовій праці. Вони проживали у жахливих умовах та не отримували заробітну плату.

Серед них троє жінок, п’ятеро чоловіків та одна дитина. На фермі працівники доглядали за більш ніж 80 головами великої рогатої худоби та за домашніми тваринами.

“У скоєнні злочину звинувачують 56-річного чоловіка та 60-річну жінку, які на території власного фермерського господарства займалися вербуванням людей для примусової праці на власному господарстві, зазначили в поліції.

“На теперішній час встановлено 12 епізодів злочинної діяльності фермерів, 8 з яких – скоєні в складі організованої групи. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. Досудове розслідування триває”, – розповіли в поліції.

Раніше у Херсонській області поліція визволила 13-х заробітчан, які приїхали на сезонну роботу, а опинилися у полоні. Людям обіцяли житло, харчування та гідну зарплатню. Натомість поселили в бараці, забрали документи, залякували й змушували працювати за їжу.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. ЦуОЙ пише

    А зарплату – яу підсумковий розрахунок, сплатили ?
    А того та й інших фермерів на предмет обмахалово селян шляхом замаскованого викуплювання земельних паїв під виглядом 30-50 річних “орендних” договорів (з заниженням вартості землі у 4-6 разів), з кваліфікацєю таких дій за ст. “Шахрайство”, перевірили ?
    А тих же аграббізнесменів – на предмет належного офоромлення трудових стосунків з постійними чи сезонними працівниками…???????
    Питання звичайно риторичні, але вони з цілого збірника тих від, яких залежить основне питання: Чи ми дійсно правова, демократична, еуропейцька, щаслива, багата і тощо – держава ?

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!