Полтавська майстриня створює унікальні картини з насіння і ягідних кісточок

0 278

Незвичайні 3-D картини створює полтавка Ольга Літус. Звичайні кісточки в руках майстрині перетворюються на флора-мозаїчні об’ємні панно, аналогів яким, говорять її колеги, немає у світі.

За цей винахід Ольга Літус має патент, зареєстрований в Інституті інтелектуальної власності.


Кавун, огірок та калина: полтавська майстриня створює картини з насіння та кісточок

Створює картини з фруктових кісточок та насіння овочів. Полтавка Ольга Літус робить флорамозаїчні панно. Техніка – нова, власна та запатентована. А роботи майстрині внесені до Книги Рекордів України.

Gepostet von UA: Перший am Donnerstag, 30. Juli 2020


“Все – насіння і кісточки – приклеєні під кутом 35-45 градусів до основи. Виноградні кісточки приклеєні під кутом 90 градусів. Ви можете сказати, що ви раніше бачили теж твори, портрети Тараса Шевченка з насіння рослин. Але вони були насипані, а у мене вони не насипані, вони стоять”, – розповідає Заслужена майстриня народної творчості України Ольга Літус.

Чимало картин майстриня виготовила із насіння лікарського дерева гінкго білоби. За це авторка потрапила до Книги рекордів України.

“Моя мета – прославити аграрну Україну. Полтавська область – це сільськогосподарська область. Не може бути такого, щоб на Україні не було мистецтва, пов’язаного з сільським господарством”, – каже Ольга Літус.

На одну картину в Ольги Літус йде близько місяця, по дванадцять годин на добу, без вихідних. Саме така велика та титанічна праця не залишає байдужим до цього мистецтва.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією UA: Перший

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!