Полтавські бджолярі поділилися секретами лікувального пилку

0 200

У пилку за тисячі років еволюції збалансувалися між собою всі біологічно активні речовини у найбільш сприятливій для організму формі. Тому добавка їх у свій раціон нормалізує гормональний фон і допомагає уникнути авітамінозу.

Найкраще вживати пилок під час сніданку, адже він дає велику кількість енергії. Рекомендована доза становить 10 грамів. Найпростіший спосіб вживати бджолиний пилок — їсти його у сирому вигляді. Також його можна залити медом або додати у фруктовий сік, чай чи травʼяну настоянку.

Квітковий пилок — збалансований і повноцінний продукт харчування. Він на 20% складається з білку. Стільки ж білку у філе з яловичини. Крім того, пилок багатий на амінокислоти — основний елемент побудови білків організму.

100 тисяч білків нашого організму утворюють 22 амінокислоти. Відсутність хоча б однієї з них порушує обмін речовин. Амінокислоти повинні потрапляти до організму з їжею, адже вони не виробляються організмом самостійно. Також до квіткового пилку входять вітаміни, мінерали, вуглеводи та ферменти.

«Хороший полівітамінно-мінеральний комплекс повинен містити не менше 40 компонентів», — стверджує Роберт Аткінс, американський дієтолог, відомий по дієті Аткінса. Пилок в свою чергу складається з більш ніж 300 різних мікроелементів. До того ж пилок, на відміну від інших комплексів, можна приймати дітям від 1 року.

Бджолиним пилком можна прикрашати йогурт або морозиво. В кулінарії його додають у печиво, кекси, мафіни та салати.

Незважаючи на всю користь квіткового пилку, вживати його необхідно з розумом та дозовано.

SEEDS.org.ua за інформацією Семенівські вісті 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!