Помідори “з пипками” дозріли на Закарпатті

0 712

У західних регіонах країни у продажу почали з’являтися томати сорту “Примадонна”, або, як їх називають місцеві, помідори “з пипками”. Завдяки масовому надходженню на ринок ранніх томатів, ціни на них почали знижуватись, повідомляє SEEDS.

Так, середні ціни вже знизились з 70 до 50 грн за кілограм. Саме така вартість помідорів на найбільшому гуртовому ринку заходу України “Шувар”, що у Львові.Короткоплідні огірки за тиждень подешевшали з 50 грн за кілограм до 33-35 грн за кілограм. Цікаво, що ціни на молоду та стару капусту практично зрівнялись. Так, молоду білокачанну капусту наразі продають по 21-22 грн за кілограм, а стару – по 20-21 грн за кілограм.

“Пропонують нідерландську цибулю по 16 грн за кілограм, нідерландську моркву – по 17 грн за кілограм. Старий буряк – по 22 грн за кілограм, молодий – по 45 грн за кілограм. Молода картопля – з Румунії – по 30 грн за кілограм, з України – по 35-40 грн, з Азейбарджану – по 38-40 грн. Стару картоплю продають по 5,5 грн за кілограм. Жовтий перець торгується по 60 грн, цвітна капуста – по 35 грн, кабачок – по 28 грн за кілограм”, – йдеться у щотижневому моніторингу ринку від AgroTimes.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!