Понад сотню корів врятували з-під обстрілів на Миколаївщині

0 219

Власники ферми «Авангард» на Миколаївщині, господарства, яке неодноразово потерпало від обстрілів, закликали власників інших господарств допомогти евакуювати ВРХ. Пропонувалося взяти корів на тимчасове утримання, або купити. Було кілька спроб вивезти тварин. Унаслідок однієї зі спроб автомобілі з ВРХ потрапили під обстріл, загинула людина та кілька тварин. Попри це, активісти зі Львівщини наважились ще на одну спробу порятунку ферми, повідомляє SEEDS.

“Після телефонних перего­ворів та контакту з керівником господарства Людмилою Голуб взялася за справу команда дро­гобичан у складі Андрія Ковча, Руслана Щерби, Сергія Щерба­кова та Івана Марківа. Спеціа­лізований транспорт із водіями надала компанія ТОВ “БВА”. Близько трьох годин тривала евакуація рогатих особин. По­тім була 20-годинна поїздка до Дрогобича. Полегшувало доро­гу тваринам те, що в автомобілі подавалася вода й чисте пові­тря”, – пише “Високий замок”.

У результаті поїздки вдалося врятувати 120 голів худоби (корів, телят, нетелів). Тварин купило кілька господарств. Більшість ВРХ наразі у господарстві «Тарком».

Після евакуації на фермі в Миколаївській області залишилось ще 50 голів худоби. Господарство знову зазнало обстрілів. Десять корів загинуло, ще десяток отримали поранення.

Наразі жителі Дрогобича готують житло, щоб прийняти власників та працівників ферми з Миколаївщині.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!