Попит на якісні українські яблука перевищує обсяги їх виробництва  

0 832

Імпортери яблука з Індії, Малайзії, Сінгапуру, ОАЕ, Саудівської Аравії, Катару, Швеції та інших країн ЄС, які вперше спробували працювати з українським яблуком в минулому сезоні, говорять про те, що за якісними параметрами воно може стояти в одному ряду з яблуком з США при досить конкурентній ціні. Таку думку висловив керівник Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Федір Рибалко.

“При цьому ціна на українське яблуко істотно перевищує ціну, яку ті ж імпортери платять за яблуко з Польщі. А в ОАЕ, після успішних поставок нашого яблука, відразу кілька імпортерів повністю відмовилося від закупівлі польської продукції”, – говорить Федір Рибалко.

“У нас зараз є тільки одна, але дуже приємна проблема – обсяг попиту на яблуко з України перевищує обсяг виробництва продукції необхідних сортів і якісних параметрів, перш за все тому, що у наших фермерів часто немає сучасного обладнання для зберігання, доробки та маркетингу яблука.

Тому до нас на експортний торговий форум в місто Дніпро 14 серпня 2019 року (в рамках конференції” Яблучний бізнес 2019″ – fruit-ukraine.org) захотіло приїхати більше 25 компаній-імпортерів з 10 країн світу”, – зазначає пан Рибалко.

Тим часом світова торгівля яблуком продовжує знижуватися, а темпи зростання зниження торгівлі прискорюються. У 2018 році взагалі було зафіксовано рекордне за багато років падіння світового експорту і імпорту яблук, яке досягло 16% в натуральному вимірі.

 

SEEDS.org.ua за інформацією УПОА

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!