Попри негоду цьогоріч на Рівненщині фіксують чимало городніх рекордів

0 376

Попри погодні негаразди цьогоріч, мешканці Рівненської області мають чималі городні рекорди і залюбки про них розповідають. Загалом цей рік можна назвати врожайним, хоча й не було багато дощів, кажуть тутешні мешканці.

«Цей рік — урожайний. Вродило все: від зелені до картоплі. Перець виріс завдовжки 17—18 см і вагою 300—400 грамів. Дуже гарний урожай слив, яблук, із задоволенням ласували своїми персиками, черешнями та виноградом. Плодами, яких вдосталь, радо ділюся з сусідами та друзями.

Також полюбляємо смачні гарбузи та їх насіння. Цьогоріч у нас виріс гарбуз окружністю 2 м 10 см і діаметром 70 см. Підняти його ми змогли лише втрьох», — розповідає Ольга Козловська із Сарн.

«Цьогоріч ранньою весною, коли ми посіяли буряки, здавалося, що вони зовсім не вродять. Зійшли не всі й поросли дуже рідко. Але батьки вирішили залишити: мовляв, що виросте, те й буде.

Буряк не переорали, разів чотири літом сапали, доглядали. Він сидів у землі аж півроку: з квітня до кінця вересня, навіть початку жовтня. І ось який виріс! Буряк — кормовий, тому піде на споживання домашнім тваринам. Ми тримаємо коня і корову.

Загалом цей рік можна назвати врожайним, хоча й не було багато дощів.

Добре виросли цибуля, капуста, картоплі багато зібрали і, звичайно, буряків», – розповідає про величезний буряк, який виріс у селі Кричильськ Сарненського району, господиня Оксана Мірошниченко.

 

SEEDS.org.ua за інформацією  Голосу України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!