Поради для садівників: чому важливо використовувати технологію попереднього охолодження ягід

0 369

Продаж ягід з поля одразу після збирання – це минуле століття. Щоб подовжити термін реалізації, зменшити втрати та підвищити ціну на продукцію садівництва, варто застосовувати технології охолодження та заморозки. Наразі на ринку представлених широкий асортимент такого обладнання та технологічних рішень для ягідників, повідомляє SEEDS.

Чи знали ви, що українські виробники також виробляють таку техніку, наприклад тунелі для шокової заморозки, які за якістю не поступаються європейським, а за ціною більш вигідні?

Чому важливо використовувати технологію попереднього охолодження ягід, як це прямо впливає на сам продукт, на його подальше зберігання чи заморозку, а також, як правильно обрати рішення для зберігання ягід розповість Андрій Марущак комерційний директор компанії «Ван Дайк Технікс‎»‎‎ під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ».

Якщо ви вже вирощуєте ягоди, або лише плануєте інвестувати в цей бізнес, ласкаво просимо на конференцію. Участь у заході безкоштовна.


Нагадаємо, Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться 15 лютого у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна» (Конференц-зона 3 С). Початок о 12:15.

Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням. Охочим взяти участь також потрібно попередньо зареєструватися на участь у заході «Агровесна». Реєстрація доступна тут.

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів: +38(099) 737-17-92

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!