Поради експерта: як пришвидшити достигання врожаю ягідних культур

0 188

Пришвидшення достигання урожаю доволі вигідне для фермерів України. Це дозволяє не тільки отримати більш ранню ягідну продукцію, а й мати хорошу ціну при реалізації ягоди, вважає агроном-консультант із ягідних культур Ірина Кобринець, пише SEEDS.

«Для таких культур як малина, ожина, лохина єдиною можливістю суттєво пришвидшити достигання і отримати при цьому преміальну якість ягоди є вирощування в тунелях. Це можна робити, вирощуючи традиційно в ґрунті, а також розміщуючи рослини в контейнерах з субстратом.

З суницею простіше. Для пришвидшення достигання урожаю є багато можливостей. Найлегший спосіб – використання агроволокна», – пише Ірина Кобринець на своїй сторінці у Facebook.  

Але пришвидшують достигання не лише для отримання ранньої ягоди з метою реалізації за кращою ціною, додає фахівець.

Читайте також: Садівництво рятує від хронічних та психічних захворювань

«Довгий час я це робила тільки для того, щоб розвантажити себе під час сезону збирання. Це практикується, коли є велика площа одного сорту.

Тоді частина укривається агроволокном і на секторах, де отримуємо ранню ягоду, можна ще й гарно протестувати готовність господарства до сезону, помітити проблеми, яких досі не передбачили, потренувати збирачів», – додає агроном-консультант із ягідних культур.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!