Постачання фруктів з Узбекистану, Молдови, України та Сербії розглянуть учасники Asia Fruit Logistica

0 119

Нові можливості імпорту фруктів з Центральної Азії та Східної Європи планується розглянути під час найбільш масштабної в азіатському регіоні міжнародної виставки з питань торгівлі овочами і фруктами Asia Fruit Logistica. У рамках виставки відбудеться форум «Східна Європа і Центральна Азія − нові джерела постачання». Про плани та очікування змін повідомляє EastFruit.

Особливу увагу учасники форуму приділять питанням виробництва, зберігання, пакування, логістики та ситуації з регуляторною політикою в плодоовочевому бізнесі Узбекистану, України, Молдови та Сербії.

Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН розповість про динаміку розвитку виробництва та експорту у вищезгаданих країнах та про те, на відкриття яких можливостей можна сподіватися щодо постачання овочів та фруктів зі Східної Європи і Центральної Азії. Також ітиметься про специфіку торгівлі з цими країнами, зокрема про управляння можливими ризиками.

Планується окремо зупинитися на ситуаціях і перспективах кожної з країн. Зокрема, Молдова і Сербія поки що вивозять майже 100% вирощених у себе фруктів до Росії, але у будь-який момент можуть втратити цей ринок збуту. Крім того, в активному пошуку нових ринків збуту перебувають узбецькі експортери. Україна розширює географію і збільшує обсяги експорту до країн з більш високими вимогами до якості та безпеки продуктів.

Всі ці країни в сезоні 2018/19 можуть експортувати понад 500 тис т яблук, близько 120 тис т сливи та багато інших фруктів.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!