Прибутки виробників ягід можуть зрости: в Україні з’являться два заводи з переробки та заморожування

0 878

На Рівненщині збудують завод із переробки та заморожування ягід за 123 млн грн. Інвестором виступає компанія “АУРУМ”. Як повідомила Радивилівська ОТГ на своїй сторінці у Facebook, інвестиції в проект заводу становлять понад 123 млн. грн., а інвестори прогнозують, що майбутній об’єкт створить 120 робочих місць. Відповідний інвестиційний проект промислового призначення намічено на 2021-24 роки. Фінансові перспективи вкладених у проект інвестицій – понад 123 млн грн. Зазначається, що для провадження діяльності Радивилівською міською радою було запропоновано інвестору – «АУРУМ» – земельну ділянку за межами населеного пункту с. Підзамче (колишній господарський двір). Планується, що початок робіт із будівництва заводу, яке забезпечить мешканцям Старостинського округу 120 робочих місць, стартує вже у листопаді цього року, а завершиться будівництво влітку 2024 року, повідомляє SEEDS.

До ініціативи рівненських новаторів планує приєднатися і агрофірма “Колос”, яка також має намір побудувати завод із заморожування ягід. Подібне будівництво очікується на Дніпропетровщині. Компанія налаштована організувати ягідний кооператив з вирощування малини, який об’єднає 200 га під нішевими та ягідними культурами. Такими планами поділився один із співвласників компанії Микола Хорольський. Він зазначив, що останнім часом малі фермери регіону почали активно займатися вирощуванням малини, а також періодично збирати стихійний ринок у центрі Царичанки.

Зі свого боку, компанія “Колос” планує допомагати колегам з технологіями вирощування та професійним супроводом. Крім цього, для переробки ягоди буде створено міні-завод для її заморожування. Агрофірма має намір і сама займатися розведенням малини, навіщо вже заклала під неї плантацію на 2 га.

Протягом двох років власники “Колосу” аналізують досвід з вирощування та переробки нішевих культур, у тому числі з вирощування малини. У компанії розроблено проект на три роки щодо створення та переробки цих культур. Підсумком проекту має стати створення кооперативу, який об’єднає 200 га під нішевими та ягідними культурами. Під господарство планується використати площі малих фермерів та ділянки населення.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!