Прибутковість вирощування лохини в Україні істотно впала

0 1 111

Через несподівані морози врожай лохини в Україні карколомно знизився, впала і прибутковість її вирощування. До того ж цьогоріч ягоду спіткали небачені раніше хвороби, розповів директор садового центру Berry, що на Вінниччині, Олег Вагін.

“Підводжу підсумки минулого сезону лохини. У зв’язку із зворотними заморозками врожайність склала 42% від рівня минулого року.

Ціна на ягоду була вище, часу на збір витрачалося менше, в зв’язку з тим, що ягода була більша.

Вперше в цьому році з’явилися хвороби, які я не бачив за 10 років культивування лохини, відповідно зросли і витрати на фунгіциди і обробку поля.

За підсумком, в порівнянні з минулим роком, прибутковість впала на 40%”, – пише Олег Вагін на своїй сторінці у Facebook.

 


Однак попри негаразди, сезон, що минає приніс і несподівані плюси, каже фахівець.

“Цей рік відкрив для мене Новий ринок продажів, а саме замовлення через інтернет. Так само зрозумів, що не потрібно шукати щастя на ринках мегаполісів, ціна там виявилася менше, ніж в моєму обласному центрі та районах”, – додає Олег Вагін.

Крім того експерт нагадує, що лохина вимагає уваги і після того, як врожай зібрано.

“Не забувайте, що після збору врожаю лохину так само потрібно поливати і підгодовувати тому серпня ця період активного росту кореня у цієї рослини”, – зазначає Олег Вагін.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!