Прийшов час включити кактус у власне меню

0 106

Обробіток цієї корисної рослини важливий для забезпечення продовольчої безпеки і виробництва кормів.

Кактусову грушу слід розглядати як цінний актив, особливо в якості харчового продукту і кормів для худоби в посушливих районах.
ФАО зібрала експертів з цієї витривалої рослині, щоб об’єднати свої знання і допомогти фермерам і політикам зробити використання даного природного ресурсу більш стратегічним і ефективним.

Під час недавньої сильної посухи на півдні Мадагаскару кактус став важливим джерелом продовольства, кормів для тварин і води для місцевих жителів і їх тварин. Та ж область колись страждала від сильного голоду в результаті заходів щодо виведення цієї рослини, яку багато хто вважав непотрібним інвазивним видом. Але незабаром його репутація була реанімована.

У той час як більшість кактусів є неїстівними, певні види опунції можуть багато чого запропонувати, особливо якщо розглядати їх в якості культур, а не бур’янів. Сьогодні сільськогосподарські підвиди Opuntia ficus-indica, є в 26 країнах за межами свого власного ареалу. Їх витривалість робить їх і корисним продуктом останньої інстанції, і невід’ємною частиною стійких систем сільського господарства і тваринництва.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!