Прикарпатський фермер звинувачує агрокомпанію в крадіжці врожаю кукурудзи з власного поля

0 457

На Прикарпатті, аграрії сперечаються за ділянку у 12 га землі, яку навесні засіяв фермер Василь Ровенко. Проте урожай восени зібрала німецько-українська компанія «Штерн-Агро», яка вже 13 років обробляє цю землю.

Як повідомляє Суспільне, фермер Василь Ровенко засівав поле на основі Державного акту на право постійного користування землею, якою він володіє із 1993 р. та платить за ділянку податки. Проте райрада і райдержадміністрація розпаювали ці землі без його згоди, до того ж його підписи на документі про відмову від земель підроблені. В установі ж стверджують, що замість цієї ділянки за згодою фермера, йому було надано іншу територію, тому він не має права на обробіток цих земель.

«Ці землі були  розпайовані між 10 людьми. Вони ж уклали договори оренди із німецько-українською компанією «Штерн-Агро». Враховуючи, що із площі 15 га вилучили тільки 12, то державний акт в фермера Ровенка залишився на руках. Три гектари в нього залишилися в цьому масиві, про який йде спір. І замість цієї землі йому надали земельну ділянку в іншому місці», — розповів секретар Тлумацької міськради Михайло Кудерський

Секретар міськради стверджує, що фермер втратив поле, коли власноруч написав відмову. Натомість чоловік це заперечує. Каже, що нічого не писав, проте неодноразово звертався до поліції через самовільне захоплення його земель. Надалі фермер планує звертатись до поліції та суду, оскільки вважаю, що врожай з його ділянок було зібрано незаконно. Він поніс великі матеріальні втрати, тому вимагатиме, щоб врожай кукурудзи повернули.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!