Природні добрива сприяють підвищенню ефективності землеробства, вважають фахівці

0 126

Господарства можуть покращити показники ґрунту і врожайність культур, використовуючи власні органічні добрива. Докладну інформацію щодо цього подає AGRI-GATOR, посилаючись на agravery.com.

Топ-менеджер групи компаній «Укрлендфармінг» (Ukrlandfarming) Володимир Фантух, говорячи про можливості підвищення виробництва, навів приклад з практики. Так, «Укрлендфармінг», маючи розвинену тваринницьку складову, використовує власні органічні добрива для поліпшення ґрунтів, і це дозволяє не тільки підвищити врожайність і покращити якісні показники ґрунту, але і здешевити живлення рослин. Його аргументи наводить прес-служба компанії.

«Укрлендфармінг» обов’язково використовує побічний продукт діяльності тваринницького підрозділу. Це понад 267 тис т гною і понад 75 тис т пташиного посліду. Вони частково компостуються, а потім, згідно з розробленими технологічними картами, вивозяться на поля і вносяться під культури.

Володимир Фантух також зазначив, що власні добрива господарства використовуються переважно в кормових сівозмінах для отримання максимальних врожаїв.

Застосування органічних добрив збагачує ґрунт поживними речовинами, а також покращує його фізико-хімічні властивості, зокрема природну вентиляцію. Крім того, за рахунок органічних добрив зменшується загальне навантаження на мінеральну складову імпортних комплексних добрив в сівозміні.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!