Проблеми з документацією – магніт для рейдерів під час карантину

0 852

Рейдери приходять туди, де є проблемні моменти. Про це розповів керуючий партнер ЮФ PROPERTY, адвокат Василь Рущак під час юридичного онлайн-вебінару, організованого агромедіа-агенцією  SAPIENZA, пише SEEDS.

“Рейдери приходять туди, де є проблемні моменти. Це проблеми з оформленням документації на майно, саме підприємство.

Селянам завжди варто розуміти, що вони мають своє майно любити. І багато проблем у селян саме через питання документації. В реєстрах немає багато нерухомого майна ще з 80-х років.

В таких випадках дуже легко зробити якісь рейдерські захоплення саме нерухомості. Через чорних нотаріусів, реєстраторів, протиправні договори здійснюються певні реєстрації і починаються проблеми”, – зазначив Василь Рущак.

“Як захиститися від цього онлайн? Перш за все можна почати з оформлення документів онлайн належно до чинного законодавства. Це на великий відсоток зменшить питання по рейдерству.

Знаю, багатьом селянам буде важко це зробити, але відкриття ринку землі, корона вірус, карантин тільки активізуватимуть таких людей.

Превентивний захід – фізична охорона.

У Франції заміські будинки вже місяць грабують, Україна, думаю,  в цьому я думаю не відстане. Рейдери, вони чекають такі моменти спокою, щоб тихо все зробити з мінімальними втратами”, – застерігає юрист.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!